menu
person
img
Екскурсія-милування
сторінками української інтимної лірики
«Українська поезія, настояна на коханні»

15 лютого 2018 року для учнів  Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій  відбулася екскурсія-милування сторінками української інтимної лірики «Українська поезія, настояна на коханні» до Дня святого Валентина.
Екскурсія розпочалася з рядків про кохання українського щирого солов’я В.Сосюри «Так ніхто не кохав» Пролунали висловлювання про кохання І.Франка, Л.Костенко, Л.Українки та інші ніжні рядки поезії П.Тичини, М.Вороного, Г.Бідняка, С.Бурлакова, Ю.Кириченко, Н.Нікуліної. 
Справжньою насолодою стали виступи наших гостей поетеси Л.Омельченко та поета К.Дуба. Рядки їх поезій сповнили серця присутніх світлими, сонячними почуттями. К.С.Дуб присвятив бібліотеці вірша, на який його надихнуло наше запрошення взяти участь, а також дві свої книги з автографами, на одній з них написав такі теплі і щирі слова «Бібліотеці ім..М.Свєтлова. Світлоносим, чуйним і невтомним добро творцям любові і краси.»
Усі учасники прочитали свої улюблені ліричні рядки наші бібліотекарі Т.Соловйова, М.Ракович, «Світлий сонет» Л.Костенко прозвучав у виконанні учениці МВПУПІТ.
Коментований огляд виставки «Закохані серця – це диво» зробила бібліограф Л.Іванова і також прочитала свої улюблені рядки про кохання. А наприкінці чарівної екскурсії на всіх присутніх чекав приємний сюрприз: вони отримали побажання у вигляді сердечок і цукерки з написом «LOVE».
Ми вкотре переконалися в тому, наскільки дієвими у вихованні високих людських почуттів є зворушливі і неповторні поетичні рядки.
Автор: В.В. Білявська