menu
person
img
Прикольний песик – власноруч!
 
19 лютого 2018 року творчі люди транзитного містечка для ВПО разом із клубом бібліотерапевтичної підтримки «Жити разом» відсвяткували настання Року Жовтого Земляного Собаки за східним календарем.
Цій події було присвячено майстер-клас «Прикольний песик – власноруч!», організований бібліотечними працівниками.  
Учасники заходу навчилися робити кумедних пухнастих собачок з ниток, змотаних у пасма. Робити це було весело та приємно. Процес виготовлення м'якої іграшки був не надто складний, тому з цим завданням успішно впоралися всі.  
Під час майстер-класу знайшовся час для вільного та корисного спілкування. Важливо, що завдяки цьому розкриваються душі людей, вони починають довіряти один одному та мають можливість відкрито висловлювати свої думки, щось запропонувати або  порадити.  Для нас було дуже приємно саме таким чином отримати «зворотній зв'язок» з боку однієї з учасниць минулого засідання, присвяченого перспективним професіям майбутнього, що пов'язані  із сучасними інформаційними технологіями та  комп'ютерною технікою. Виявилося, що наша співрозмовниця кілька днів розмірковувала над результатами засідання і дійшла висновку, що електронна презентація за цією темою гідна того, щоб її оприлюднити через Інтернет, насамперед на сайті нашої бібліотеки та у соціальних мережах. Ми пообіцяли виконати її прохання. А після майстер-класу всі  присутні продовжили спілкування за чаєм з млинцями.
А ви, дорогі друзі, не хочете приєднатися до нас?
Автор: Олена Дудченко