Субота, 21.07.2018, 04:19
Меню сайту
UARATING
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Онлайн-вікторина
онлайн-довідка
Правова допомога
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми в соцмережах
Ми у Твіттері
Наші блоги


Скайп-конференція
з ужгородською поетесою Ольгою Тимофієвою
«…Ти чуєш, як співає гарно тиша?»
 
У другій половині серпня до Дніпропетровщини завітала талановита ужгородська письменниця Ольга Тимофієва, яка народилася на нашій землі та має тут велике коріння, дуже тісні й теплі родинні стосунки.
За правом народження поетеса є нашою землячкою, і ми були дуже раді зустріти її та поспілкуватися наочно, так би мовити, «вживу».
Ольга Тимофієва  за фахом – освітянка та психолог (має 45 років педагогічного стажу). Це людина з власною громадською позицією, журналістка. Автор багатьох науково-методичних публікацій, численних статей на сторінках регіональних, всеукраїнських та зарубіжних видань, телевізійних зустрічей-роздумів на морально-етичну, педагогічну й соціальну тематику. Вона має у своєму доробку ряд методичних посібників для дорослих і дітей. Низочкою змістовних, талановито проілюстрованих поетичних збірок для малят (“Вечірня казка”, “Сонячні каруселі”, “Чарівні віконця”, “Котилася діжечка”) вона вкорінює перлинами рідного слова любов до родини, рідної землі, утверджує в душах малечі високі духовні істини. Вклад Ольги Тимофієвої у розвиток національної освіти відзначений грамотами Міністерства освіти й науки України, званням “Відмінник освіти України”.
Її поетичні збірки “На відстані руки”, “Під знаком червня”, “Невтоленність”  —  ліричні, шляхетні, наскрізь пронизані поривною щирістю, філософічністю, душевним теплом, легко знаходять шлях до сердець читачів.
Нещодавно в Одесі відбувся всеукраїнський форум письменників, в якому активну участь брали майстри слова Дніпропетровщини, і логічним продовженням цього творчого спілкування стало проведення 22 серпня 2016 року скайп-конференції   з      Одеською      обласною     бібліотекою     для       юнацтва ім. В. В. Маяковського за участі Ольги Тимофієвої «…Ти чуєш, як співає гарно тиша?».
До цієї події було оформлено міні-виставку творів Ольги Тимофієвої, які стали своєрідною «ниткою Аріадни» під час спілкування, допомагаючи зрозуміти душу поетеси, її думки, її долю та переконання.
На початку скайп-конференції присутніх щиро привітала директор Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова Ольга Матюхіна.
Модератором зустрічі була Катерина Михайлова, працівник бібліотеки.
Тихий, задушевний голос Ольги Тимофієвої створив дивовижну, довірливу, істинно сімейну атмосферу спілкування. Письменниця розпочала діалог з короткої, але красномовної розповіді про історію свого роду. Ці прості слова зі щирою цікавістю сприйняли наші юні гості – хлопчики-підлітки, і було очевидно, що для них це був корисний приклад. Можливо, саме в цю мить вони замислилися над своїм власним корінням, родоводом, іншими очима побачили взаємини у власних родинах.  
Один за одним лунали співучі вірші, які перемежалися спогадами, живими розповідями про Ужгород, сповненими любові до Батьківщини та доброти до людей, і в цьому було щось чарівне. Аудиторія по обидва боки скайп-зв'язку відчувалася напрочуд єдиною та близькою.
На завершення скайп-конференції  поетеса подарувала підбірку книг нашій бібліотеці.
Зустріч настільки сподобалась усім без винятку учасникам, що виникло бажання продовжити такі цікаві й корисні діалоги у подальшому, адже творче слово, книга можуть об'єднувати людей і дарувати їм відчуття єдиної країни.
Матеріали  за темою з інших інтернет-сайтів
Заржицька Е. Поезія єднає Україну: [Скайп-конференція з ужгородською поетесою Ольгою Тимофієвою у Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді ім. М. Свєтлова] / Е. Заржицька // Жінка-українка: Сайт. – Режим доступу: http://ukrainka.org.ua/node/7229. –  Укр. Мовою. – Безкоштовно. – Перевірено: 27.08.2016.