menu
person
img
Диво-вечір «Таємниці Святого Миколая»
Чудовий подарунок від Святого Миколая отримали маленькі мешканці транзитного містечка для внутрішньо переміщених осіб! Диво-вечір «Таємниці Святого Миколая», ініційований бібліотекою, був сповнений доброти, радощів та незабутніх вражень. Дітлахи були у захваті від низки цікавих конкурсів та рухливих ігор, які проводив сам Миколай, що прийшов на свято з обласного товариства німців Wiedergeburt.
Дзвінкий сміх супроводжували катання на пожежній машині від наших партнерів – ГУ ДСНС у Дніпропетровській області та під час розваг від Національної поліції. Потім центр подій перемістився до майстерні Святого Миколая, де кожен міг долучитися до новорічно-різдвяних майстер-класів та власноруч зробити святкову прикрасу. Кожен учасник свята отримав оригінально оформлене побажання-передбачення на наступний рік та відгадував загадки, пов'язані з історією та традиціями святкування.
На завершення диво-вечора кожна дитина отримала солодкий подарунок завдячуючи Дніпропетровському обласному товариству політичних в’язнів і репресованих.
Щасливих різдвяних та новорічних свят!
Світлини зі свята див. у Фотоальбомі:
http://obm.ucoz.ua/photo/divo_vechir_taemnici_svjatogo_mikolaja/40

Автор: Олена Дудченко