menu
person
img
Шановні колеги!
 
Фахівець читальної зали Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова Ірина Іванівна Файберг пропонує вашій увазі матеріали, які допоможуть користувачам у вивченні однієї з найпоширеніших та найнеобхідніших іноземних мов сучасності - англійської.

«Вивчаємо разом англійську»

Це - серія дайджестів найновіших  матеріалів з англомовних  періодичних видань, теми  яких  будіть  корисними  для школярів,  студентів та усіх, хто прагне оволодіти англійською мовою. Дайджести  містять тексти статей і короткі словнички до деяких з них, а також методичні матеріали (конспекти уроків) для викладачів англійської мови. 
 


«Ура! Літо! Англійська в квітах» -
тематична збірка віршів англійською мовою, на  сторінках  якої оживають  квіти.  Саме  за  такою темою зібрано вірші  та  віршовані  загадки  для  тих,  хто  вивчає  англійську  мову.  Вони занурять читачів у яскравий, чарівний квітковий світ й дозволять познайомитися з англомовними назвами багатьох квітів.  Збірка буде корисною викладачам англійської мови початкової і середньої школи, фахівцям, які працюють з дітьми, батькам.


 


«Знайомтесь: Велика Британія»
Серія рекламних листівок, присвячених  книгам,  що надають цікаву інформацію про Велику Британію: історію, географію та культуру країн, що входять до її складу. Англійська мова є сьогодні міжнародною, а культура Сполученого Королівства, багата і різноманітна, в значній мірі впливає на всю світову культуру.
Читачі   мають чудову нагоду зануритися як у минуле Великої Британії,  так  і  в   реалії  її  сьогодення, дізнатися більше про відомі всьому світові історичні та культурні пам’ятки,   звичаї і традиції, а також відкрити для себе безліч менш відомих, але не менш цікавих речей.
Книги стануть у нагоді школярам, студентам, викладачам англійської мови, а також всім, хто збирається відвідати Велику Британію  і бажає дізнатися якомога більше про неї. 


Листівки для дітей
Інформаційно-бібліографічні листівки, присвячені виданням для дітей, що вивчають англійську мову. Пропоновані книги допоможуть батькам та педагогам, що викладають англійську для дітей, зацікавити їх у вивченні мови й розвинути необхідні мовленнєві вміння та навички.


 


«Знайомтесь: література Америки»
Серія рекламних листівок, присвячених  книгам,  які видані в Сполучених Штатах Америки і  отримані бібліотекою  у подарунок  від  Посольства США в Україні. Це різноманітні енциклопедії, довідники та книги,  присвячені  історії США від найдавніших часів  до сьогодення, географії та культурі тощо. Яскраво ілюстровані видання зацікавлять школярів і студентів, викладачів англійської мови, а також всіх,  хто  бажає дізнатися якомога більше про Сполучені Штати Америки.