menu
person
img
м. Дніпро та Дніпропетровська область: Адміністративні послуги онлайн

Дніпровська міська рада: офіційний веб-портал: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://dniprorada.gov.ua/ . - Укр. мовою. – Безкоштовно. – Перевірено: 22.02.2017. – Назва з екрана.
Дніпропетровська обласна рада. Офіційний веб-сайт: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://oblrada.dp.gov.ua/ . - Укр. мовою. – Безкоштовно. – Перевірено: 22.02.2017. – Назва з екрана.

ЦНАП Дніпро. Центр надання адміністративних послуг: Сайт: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://cnap.dniprorada.gov.ua/ . - Укр. мовою. – Безкоштовно. – Перевірено: 22.02.2017. – Назва з екрана.
ЦНАП Дніпровської міської ради: [Електронний ресурс] // Регіональний віртуальний офіс електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області: Сайт. - Режим доступу: http://e-services.dp.gov.ua/_Layouts/Information/pgCentersServices.aspx?TypeAg=0 . - Укр. мовою. – Безкоштовно. – Перевірено: 22.02.2017. – Назва з екрана.

Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області: Сайт: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://obljust.gov.ua/index.php?page_name=index.html . - Укр. мовою. – Безкоштовно. – Перевірено: 22.02.2017. – Назва з екрана.
 
Міський транспорт: економимо гроші та час
Слідкуємо  за рухом міського транспорту на EasyWay.
Сайт EasyWay створено у Львові в 2011 році, в 2012 році сайт допомагав іноземним гостям Євро-2012, а вже в 2013 році став технічним партнером Google, Yandex та Here з підтримки громадського транспорту в Україні.
Тут міститься інформація про транспортні маршрути більш ніж 50 міст України, а також Росії, Молдови, Казахстану та інших країн.
EasyWay дуже полегшує життя мешканцям та гостям м. Дніпра, які часто їздять громадським транспортом. Ви можете безплатно скачати додаток EasyWay на Android та iOS, що допоможе підібрати зручний для вас маршрут з урахуванням фінансових та часових затрат, а також прокладе найкоротший автомобільний шлях.

Також для гостей столиці України - м. Києва - не так давно тут з’явилась ще одна дуже корисна можливість – тепер користувачі можуть спостерігати за пересуванням автобусів, тролейбусів, трамваїв та міської електрички завдяки встановленим там GPS, а отже, тепер ви будете точно знати, за скільки хвилин приїде ваш транспорт, і зможете краще розрахувати час.
 
Знаходимо попутника для міжміської поїздки
Сайт  Blablacar та програмне забезпечення для мобільних пристроїв GiveMeALift дають можливість легко знайти попутника, який, наприклад, щодня їде своїм авто за таким само маршрутом, як і ви.
Blablacar в основному орієнтований на міжміські поїздки – тут ви заздалегідь можете подивитись, хто їде за потрібним вам маршрутом та обрати прийнятну для вас ціну.
А от GiveMeALift краще пристосований до динамічних пересувань в межах міста. В будь-який момент ви можете за допомогою мобільного додатку створити запит, в якому зазначите, де саме ви знаходитесь та куди вам потрібно їхати. Якщо поруч опиниться водій, готовий взяти попутника – система одразу повідомить вам.
Так само, якщо ви – водій авто, хочете трохи зекономити на поїздці і не проти компанії, кидайте сюди запит – і система спробує знайти для вас потрібного пасажира.
 
Шукаємо лікаря на DOC.ua 
Якщо ви стомилися висиджувати як мінімум дві черги в міських амбулаторіях: спершу до терапевта, а потім вже до спеціалізованого лікаря і якщо ви готові відмовитись від безплатної медицини на користь платного, але швидкого та зручного медичного сервісу, скористуйтеся онлайн-порталом на зразок Doc.ua.
Тут ви  маєте змогу, не виходячи з дому, знайти потрібного вам кваліфікованого спеціаліста. По-перше, ви можете скористатись функцією онлайн-діагностики – самостійно обрати ті симптоми, які вас турбують. Відповідно до них система підкаже вам, до яких лікарів краще звернутись. Потім вам необхідно буде обрати одного з них, звернувши обов’язкову увагу на кваліфікацію, досвід роботи, рейтинг та відгуки інших користувачів про нього. Крім того, є можливість обрати лікаря, який приймає недалеко від вашого дому. Якщо зробили свій вибір – одразу записуйтесь на прийом.