menu
person
img
Тарнава, Анна.  Бажання поверненню не підлягають: роман: [Текст] / Анна Тарнава. – К.: Нора Друк, 2015.– 200 с.
 
Дебютна робота молодої чернівецької письменниці Анни Тарнави «Бажання поверненню не підлягають» видавництва «Нора-Друк» - справжній мотиваційний роман, що закликає сучасну жінку не боятися змінювати власне життя на краще, бути незалежною, не боятися приймати рішення, не впадати у відчай, вміти руйнувати стереотипи та завжди сподіватися на успішне вирішення будь-якої проблеми.
Леся, головна героїня роману – заможна та самодостатня.  У неї малолітній син, чоловік та робота між якими вона змушена розриватися. У неї є все, що дозволяє впевнено почувати себе в житті. Але є одне «але» - колишній чоловік не звертає увагу на дитину, теперішній – її не цінує, а життєва ситуація складається так, що вона стає ще й змушена всиновити дитину свого колишнього.
Та всі невдачі й зміни у власному житті Леся зустрічає з високо піднятою головою. Вона витерпить все, що трапиться їй на шляху. Результатом є сформулюванні нею «Золоті правила жінки-кіборга»:
«Не обманюймо себе. Вчимося просити. Опускаємо планку. Суміщаємо і комбінуємо. Пам’ятаймо про свідомий вибір. Нічого не робимо зі шкодою для здоров’я. Так, буває складно, але життя однаково прекрасне».
Їх вона радить кожній жінці записати на листі паперу, а потім прикріпити на холодильник чи носити в сумочці, щоб завжди їх пам’ятати.
Роман просто пронизаний позитивною енергетикою. Залишає після себе приємне відчуття та бажання «зрушити гори». Мова – легка та іронічна.
Книга «Бажання поверненню не підлягають» більше розрахована на жіночу аудиторію. Хоча багатьом чоловікам також буде корисно дізнатися про психологію сучасної урбанізованої жінки, відчути її переживання та побачити її мрії.
 
Джерело: http://bukvoid.com.ua/