menu
person
img
Новітні технології в роботі сучасної бібліотеки

Як безкоштовно, швидко та зручно створити сайт для шкільної бібліотеки, якщо відсутні не тільки професійні знання та навички з сайтобудування, але й навіть уявлення про те, яким чином це можна зробити? 
На ці питання шукали відповіді працівники шкільних бібліотек – слухачі курсів підвищення кваліфікації Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які прийшли до обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова на консультацію щодо використання новітніх технологій в роботі сучасної бібліотеки. 
При допомозі консультанта  –  провідного бібліотекаря відділу методико-соціологічної роботи та сприяння соціалізації молоді Олени Дудченко, присутні дізналися про чіткий алгоритм створення сайту бібліотеки на безкоштовному онлайн конструкторі. Колеги отримали корисні поради з практичного досвіду, що допоможуть їм в подальшому уникнути можливих помилок.  Вони отримали посилання на  систематизовану добірку навчальних матеріалів з сайтобудування.  Олена Дудченко запросила присутніх долучитися до професійного спілкування на блозі, створеному на платформі сайту Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова. 
Ми раді допомогти усім, хто прагне до зростання фахової майстерності.