menu
person
img
Молодіжна патріотична акція
"#Пам'ятаємоГероївКрут"


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення молодіжної патріотичної акції
 «#Пам'ятаємоГероївКрут»

1.    ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.    Ініціатором Молодіжної патріотичної акція «#Пам'ятаємоГероївКрут» (далі – Акція) є Дніпропетровська  обласна  бібліотека  для  молоді ім. М. Свєтлова. 
1.2.    29 січня проголошено Днем пам’яті Героїв Крут  згідно з Указом Президента України від 15 січня 2007 року  № 15/07 «Про вшанування пам’яті Героїв Крут». Цього дня в Україні вшановують пам'ять патріотів, які  1918 року прийняли нерівний бій поблизу залізничної станції Крути з вдесятеро чисельнішою більшовицькою армією, стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.
Бій під Крутами – одна з найтрагічніших і, водночас, звитяжних подій Української революції 1917-1921 років, 100-річчя якої відзначає український народ відповідно до Указу Президента України від 22 січня 2016 року 17/2016  «Про заходи з відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років».
1.3 Акція «#Пам'ятаємоГероївКрут» спрямована на формування патріотичних настроїв серед молоді, інтересу до героїчних сторінок історії українського народу та готовності стати на захист Батьківщини. 
1.4. Це Положення визначає цілі та завдання, категорії учасників, умови і порядок проведення Акції.
1.5. В Акції буде використаний офіційний хештег «#Пам'ятаємоГероївКрут»
Використання соціальних мереж дозволить максимально широко розповсюдити інформацію про Акцію та надасть можливість для активного залучення учасників.
1.6. Акція носить некомерційний і неполітичний характер.

2.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ АКЦІЇ

2.1. Метою Акції є об'єднання молодих  громадян Дніпропетровщини по відзначенню 100-річчя героїчного бою під Крутами, активізація діяльності публічних бібліотек у співпраці з навчальними закладами, громадськими організаціями з національно-патріотичного виховання юнаків і дівчат сучасними IT засобами.
2.2. Завдання Акції:
- привернення уваги юнаків та дівчат Дніпропетровщини до історичного подвигу  української молоді під Крутами;
- стимулювання учасників Акції до висвітлення патріотичних ідей, думок і дій за допомогою сучасних популярних серед молоді засобів комунікації;
- виховання у юнаків та дівчат почуття любові до Батьківщини, гордості за свою країну, шанобливого ставлення до загальнолюдських цінностей; 
- формування почуття особистої відповідальності за збереження історичної правди в ім'я майбутніх поколінь.

3.    ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ

  3.1. Загальне керівництво з організації і проведення Акції здійснює Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова.

4. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

4.1. Учасниками Акції є публічні бібліотеки, навчальні заклади, громадські організації та молоді громадяни України віком 15-35 років. 

4.2. Кожен учасник Акції має можливість самостійно обрати  форму вшанування пам'яті Героїв Крут.

5. ТЕРМІНИ І ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

5.1. Патріотична акція «#Пам'ятаємоГероївКрут» буде проходити  з 20 січня по 10 лютого 2018 року. 

 5.2. Взяти участь в Акції можна, зареєструвавшись та представивши свої роботи у відкритій групі #Пам'ятаємоГероївКрут на Facebook, за посиланням: https://www.facebook.com/groups/318087265349161/?source=create_flow та на власних сторінках в соціальних мережах  «Instagram», «Facebook», «Twitter» .
Бібліотеки, учасники Акції, можуть рекомендувати своїм користувачам такі форми:

- фотовшанування – розміщення аматорської (професійної) фотографії  заходу (флеш-мобу, перфомансу, військово-історичної гри тощо), присвяченого пам’яті героїв Крут;
- вшанування-слово – відео, де учасник  Акції читає вірш, присвячений подвигу Героїв Крут (як відомих авторів, так і власний твір);
- визнання-пісня  –  відео, де учасник  Акції виконує пісню, присвячену пам'яті Героїв Крут  як уже відому широкому загалу, так і авторську;
- вшанування-ілюстрація – скан/фото малюнка, виконаного в будь-якій техніці на будь-якому матеріалі, за темою Акції;
або будь-якою іншою  доречною формою.

5.3. Вимоги до розміщення робіт:
- повинні носити патріотичну спрямованість і розкривати загальний зміст Акції «#Пам'ятаємоГероївКрут» та містити офіційний хештег Акції #Пам'ятаємоГероївКрут .
.- відео має відтворюватися без установки додаткових програм або драйверів. Розширення файлу відео повинно бути тільки .mp4 або .avi. Розмір не повинен перевищувати 100 Мб. Тривалість – до 5 хв.
- файл відсканованованого фото (скан) повинен бути в форматі .jpeg, розміром не більше 2048 pix по довгій стороні і обсягом не більше 10 Мб;
5.4. Роботи, які наберуть по завершенню Акції найбільшу кількість лайків, отримають відзнаки. 

 КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Дніпропетровська обласна бібліотека  для молоді ім. М. Свєтлова,
 відділ методико-соціологічної роботи 
та сприяння соціалізації молоді
телефон (056) 744-53-80, 744-88-77
e-mail obmmetod@i.ua

Поштова адреса: 49000 м. Дніпро, вулиця Старокозацька, 60.