menu
person
img
 Ланцюжок єднання у бібліотечному просторі

22 листопада 2016 року працівники нашої бібліотеки взяли участь у Skype-зустрічі з колегами з Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва в рамках міжрегіонального проекту “Всеукраїнський бібліотечний простір для молоді: ланцюжок єднання”. Ми запросили бібліотекарів МОБЮ першими презентувати свої цікаві проекти. Методист А. О. Мороз поділилася досвідом підготовки та проведення краєзнавчих квестів, а  провідний бібліотекар відділу автоматизації Т. М. Гервасьєва розповіла про спільний проект бібліотеки та Філії Національної телекомпанії України “Миколаївська регіональна дирекція” “Тест 99”.
У відповідь наші фахівці також поділилися своїм досвідом. Заступник директора Тетяна Сафронова привітала всіх учасників онлайн-зустрічі та запросила до слова завідуючу читальним залом Валентину Височіну, яка розповіла про напрямки краєзнавчої роботи бібліотеки. Катерина Михайлова, бібліотекар відділу методико-соціологічної роботи та сприяння соціалізації молоді, познайомила миколаївських колег з діяльністю бібліотечних клубів за інтересами. Про роботу клубу бібліотерапевтичної підтримки "Жити разом" з мешканцями транзитного містечка для внутрішньо переміщених осіб розповіла провідний бібліотекар відділу методико-соціологічної роботи та сприяння соціалізації молоді Олена Дудченко. Завідуюча відділом методико-соціологічної роботи та сприяння соціалізації молоді Наталя Спаріхіна ознайомила колег з роботою нашої бібліотеки як науково-методичного центру публічних бібліотек області по роботи з молоддю Дніпропетровщини.
Спілкування було цікавим та змістовним, ми сподіваємося, що подібні зустрічі стануть прекрасним стимулом для творчої співпраці та подальшого розвитку наших бібліотек.