Початок квітня подарував дніпропетровським читачам унікальні зустрічі з відомими українськими авторами – братами Капрановими. В нашій бібліотеці столичні автори презентували свій новий роман «Забудь-річка».
Письменників привітала директор бібліотеки Ольга Леонідівна Матюхіна.
Авторам було приємно спілкуватися з майбутніми музикантами, журналістами, поліціянтами, школярами, численними представниками письменницької еліти Дніпра, науковцями та громадським діячами.
Відомі в Україні автори, у притаманній лише їм особливій манері спілкування, розповіли захоплюючу історію створення роману. На його сторінках відобразилися переплетення людських доль в історії України. Герої твору неодноразово ставали заручниками ідеологічного протистояння минулого століття. Персонажі роману – це звичайні люди, які насолоджуються життям та страждають, гинуть та виживають, кохають та ненавидять в атмосфері своєї епохи, для правдивого відтворення якої аж до життєвих подробиць брати Капранови «розкопали» неймовірну кількість архівних матеріалів. Під час спілкування письменники підкреслили, що майже у кожній сучасній українській родині, нажаль, між поколіннями й досі тече своя «Забудь-річка», що не дозволяє відновити родову пам'ять, без якої неможлива справжня історія будь-якої людини та цілої країни. А без знання правдивої, невикривленої історії неможливо ані зрозуміти сучасність, ані спрогнозувати майбутнє.
Надважливим завданням для кожного з нас на сьогодні є «закопування» особистої «Забудь-річки», докладання зусиль до вивчення свого родоводу.
Впродовж зустрічі утворилася атмосфера взаєморозуміння, поваги та зацікавленості, яка поєднала авторів з аудиторією.
Наприкінці кожен мав змогу зробити фото на згадку з письменниками та придбати їх книги з автографами.
Зустріч з братами Капрановими стала для багатьох ще одним кроком до пізнання процесу формування української ідентичності та шляхів становлення нашої країни. Дякуємо авторам!
Автор: Олена Дудченко
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/3mEQdb-xyMQ.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/6HbXqNPRvzE.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/EJLlpnPy_JU.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/h9l-fWQnhBU.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/jRW_sunpGX0.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/n-6TBqCqCS0.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/phrOlVSInuQ.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/QfcmDhFk8hM.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/r9PNZlt1Luc.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/T2hSo1v_sAY.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/VVlxRnfFQFU.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/W5zpttPSTiQ.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/yHzHtnbbrK0.jpg)
![](http://obm.ucoz.ua/2017/Kapranovs/yOAoap1uFxI.jpg)