Понеділок, 25.06.2018, 08:10
Меню сайту
UARATING
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Онлайн-вікторина
онлайн-довідка
Правова допомога
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Календар Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми в соцмережах
Ми у Твіттері
Наші блоги


Дорогі друзі!

45 річчя ДОБМ from DOBM_im_M_Svetlova on Vimeo.

Які асоціації виникають у вашій уяві, коли ви чуєте словосполучення: «45 років»? Напевно, ви скажете, що 45  – це вік зрілості, яка гармонійно поєднує розквіт сил із повнотою мудрості та досвіду з усіх сфер життя людини. Так, стосовно окремої людини це вірно, а як щодо цілої організації? 45 років – це багато чи мало?   
Наприкінці лютого у Дніпропетровській  обласній бібліотеці для молоді ім. М. Свєтлова відбувся круглий стіл  «45 років в ім’я  розвитку молоді Дніпропетровщини», присвячений  45-річчю від початку  діяльності.
45 років –  не просто вік, це привід озирнутися назад, оцінити пройдений шлях, та осмислити сьогодення, накреслити  нові цілі, поглянути в майбутнє.
Наша бібліотека з перших своїх кроків на кожному етапі своєї історії стверджувала затребуваність молоді  своїми ресурсами, послугами та діяльністю.
 Недарма серед читачів є й такі, хто відвідує бібліотеку ось вже понад 40 років. Одним бібліотека допомагає навчатися, іншим – знайти книгу до душі, третім – пропонує цікаве спілкування з ровесниками, однодумцями.
Багато гостей, вітаючи директора бібліотеки, Ольгу Леонідівну Матюхіну, відзначали головне: з перших своїх років бібліотека незмінно залучала молодих людей до знань, вчила їх читати, мріяти, мислити, творити.
У цей день бібліотека приймала привітання, подяки та подарунки від Олени Володимирівни Корнієнко, заступника голови Дніпропетровського обкому профспілки працівників культури, Віктора Миколайовича Волошина, голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів Афганістану  Людмили Віталіївни Некрасовської, поетеси,  голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» та члена редколегії альманаху «Форум», члена Міжнародного товариства письменницьких спілок, члена Міжрегіональної спілки письменників України.
 Зі щирими і теплими привітаннями виступили Світлана Іванівна Єгорова, начальник  відділу розвитку культурно-дозвіллєвої діяльності, освіти та охорони культурної спадщини управління культури департаменту культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації; Олександр Сергійович Золотухін, в. о. начальника відділу молоді та оздоровлення департаменту фізичної культури і спорту, сім`ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації;  Віктор Васильович Таратушко, голова Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнського об`єднання Спілки офіцерів України;  Алла Михайлівна Андрух, голова Дніпропетровського міського осередку «Всеукраїнської екологічної ліги»; Сергій Яцюк,  координатор Всеукраїнського проекту «Сімейне свято».                                                           
Всі запрошені  говорили щирі слова подяки на адресу бібліотеки, з якою тісно пов'язана їхня доля. А бібліотека завжди вдячна своїм партнерам  – за їх допомогу, підтримку, інтелектуальний внесок у спільну діяльність.
Багато наших партнерів добре відомі не тільки на Дніпропетровщині а й в Україні. Наприклад, Леся Несторівна Степовичка,  поетеса, перекладачка, прозаїк, член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України; Еліна Іванівна Заржицька, письменниця, журналістка, громадська діячка, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України  та інші.
Не залишаємось ми і  осторонь складних подій, які відбуваються в нашій країна. Тісні контакти пов'язують співробітників бібліотеки з  Оленою Валентинівною Лучко, волонтером, координатором благодійного фонду «Допомога  Дніпра», діяльність якої відзначена орденом княгині Ольги III ступеня та Сергієм  Юрійовичем Бачинським, майором Збройних Сил України, заступником начальника Дніпропетровського військового клінічного госпіталю з особового складу.
Учасниками  багатьох бібліотечних заходів є Тетяна Вікторівна  Куца, начальник відділу активної підтримки безробітних  Кіровського районного центру зайнятості м. Дніпропетровська;  Юрій Анатолійович Корягін,  директор Обласного центру здоров'я;  Світлана Олексіївна Сосідка,  провідний фахівець Дніпропетровського обласного Комітету Товариства Червоного Хреста; спеціалісти Дніпропетровського міського управління юстиції та Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.
 Дружню, ліричну атмосферу вечора підтримали музичні номери  ансамблю бандуристів «Веселка» під керівництвом Олени Анатоліївни Стороженко, викладача дитячої музичної школи №3 м. Дніпропетровська.
Плідна робота пов'язує наш заклад з багатьма навчальними закладами, зокрема з Тетяною Павлівною Поляк, заступником директора з виховної роботи  Дніпропетровського коледжу технологій та дизайну; Тетяною Сергіївною Федотовою, директором міської спеціальної вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи №22 для глухих та слабочуючих Дніпропетровської міської ради; Наталією Володимирівною Слинько, бібліотекарем  Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій.
 Сьогодні наша бібліотека є справжнім центром активної підтримки громади з найрізноманітніших напрямків соціально-культурного життя.
Але всі успіхи «Свєтловки» були б неможливими без минулого, яке заклало міцний фундамент сьогодення. Тому на круглому столі ми розповіли про тих, хто працював в  нашій бібліотеці в минулі роки і багато зробив для її розвитку, підвищення авторитету і формування позитивного іміджу. Протягом заходу на екрані можна було побачити  демонстрацію слайдів про історію бібліотеки, в якій були використані унікальні архівні фотографії, статті з періодичних видань.
Ми збираємося і далі розвиватися як потужний інтелектуальний центр, модернізувати і поповнювати свої ресурси на благо і користь улюблених користувачів, прагнути  розвитку партнерства, корпоративності мислення і дій.
Спасибі всім, хто відвідав нас у ювілейний день народження бібліотеки, за щирі та теплі слова привітань! Ми дуже цінуємо Вашу увагу і підтримку!