menu
person
img
Літературно-музичний етюд
«Музика любові В.Сосюри»

18 січня 2018 року для учнів Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій відбулося, в рамках літературно-музичного етюду «Музика любові В.Сосюри», знайомство з найліричнішим поетом України.
Юнаки і дівчата із задоволенням переглянули мультимедійну презентацію, в якій розповідалося про найяскравіші сторінки життя «українського щирого солов`я», про його пошуки свого шляху в українській літературі про те, що для В.Сосюри неподільними були любов до Батьківщини та любов до жінки. Учні дізналися про історію створення найкращих поезій із творчого доробку незабутнього Володьки, серед яких «Любіть Україну» і «Так ніхто не кохав», із задоволенням слухали пісні на його вірші.
Неприхований інтерес викликало відео «Невигадані історії кохання В.Сосюра», слухання запису голосу поета, який читає власні вірші, поетичний подарунок ведучих каналу ТСН до Дня Незалежності України вірш «Любіть Україну».
Не залишилася поза увагою і книжкова виставка «Найчистіший своєю ідеологією», що містила найновіші матеріали про життя і творчість славетного українця.
Емоційний настрій, створений лірикою В.Сосюри, безсумнівно, викликав бажання звернутися до кращих зразків української поетичної мови як у віршах ювіляра, так і у творчості інших корифеїв української літератури.
Автор: В. Білявська