Субота, 21.07.2018, 04:17
Меню сайту
UARATING
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Онлайн-вікторина
онлайн-довідка
Правова допомога
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми в соцмережах
Ми у Твіттері
Наші блоги


Відділ книгозберігання

Будемо знайомі!

У кожної бібліотеки є дві основні, найголовніші, функції - це зберігання її фонду (тобто усіх тих документів та видань, які є в неї) та обслуговування користувачів. Без наявності достатнього за кількістю, впорядкованого та відповідно до потреб користувачів укомплектованого фонду буде серйозно страждати обслуговування людей, які приходять до бібліотеки - це зрозуміло.

В нашому житті часто буває так, що наявних "обігових" ресурсів раптом може стати недостатньо, потрібно мати деякий запас про всяк випадок.

У нашій бібліотеці теж є своєрідні "недоторкані запаси", резервні фонди. Вони зосереджені у відділі книгозберігання. Ресурси цього відділу підключаються до роботи саме тоді, коли потрібних користувачам книг або періодичних видань немає у фондах інших відділів (наприклад, у фондах абонементу, читального залу або відділу мистецтв), неможливо їх отримати навіть в Інтернеті...
Відділ книгозберігання також бере участь у заходах з популяризації читання серед молоді нашого міста.


 

Докладніше:

Є самостійним структурним підрозділом бібліотеки.

Штат 2 працівника: завідуюча відділом Борздова Олена Юріївна та провідний бібліотекар Шкутова Людмила Іванівна.
 

Тут зосереджується значна частина книжкового фонду бібліотеки (близько третини від усієї кількості!), яка призначена для постійного та тривалого зберігання, а також періодичні видання (газети та журнали), які надійшли до бібліотеки протягом минулих років.

Книжковий фонд відділу універсальний, тобто з усіх галузей знань. Більшу його частину складає художня література: багатотомні зібрання творів, збірки та окремі видання творів вітчизняних та зарубіжних авторів.
 

Кожен користувач бібліотеки може замовити документи, які є у відділі книгозберігання, через відділи обслуговування.
 

Також можливо замовити через службу "Міжбібліотечний абонемент" (МБА)   відділу  документи, які є у фондах інших бібліотек міста  в тимчасове користування.
 

Довідковий апарат відділу: каталоги-індикатори на книги всіх відділів бібліотеки, за допомогою якого можливо дізнатися, у якому саме відділі бібліотеки знаходиться та чи інша книга.