menu
person
img
Вітальна акція 
«Щедрий вечір! Добрий вечір! Добрим людям на здоров'я!»


Теплом та радістю, добротою та любов'ю обійняв жителів транзитного містечка для ВПО «Щедрий вечір! Добрий вечір! Добрим людям на здоров'я!»
В однієї з родин
Саме так називалася вітальна акція до Старого Нового року, в якій, крім працівників нашої бібліотеки, взяли участь волонтери.
Зайшли до хати щедрувальники
До Водохреща тривають Святки, тому наше щедрування стало своєрідним «попурі», в якому ми згадали також різдвяні народні звичаї та обряди. До переселенських родин із веселими щедрівками та колядками завітали улюблені герої новорічно-різдвяних свят – ряджені.
Невтомно розважала всіх жартами Коза-бешкетниця (її роль виконував наш волонтер Олексій Тищенко), допомагали їй дівчинки-Маланки, старанно співала разом з усіма поетеса Світлана Катюшина, а Міхоноша вправно запитував у господарів, чи вміють вони щедрувати, та пригощав малечу солодкими призами! Дорослі теж із великим задоволенням пригадували слова щедрівок та колядок.
Щедруємо в багатодітній родині

Була серед нас і талановита поетеса-бард Леся Чайка, яка  у кожному домі натхненно виконувала авторську колядку, що додало святу неповторності та унікальності.
Співає Леся Чайка
А на завершення вечора ми зробили загальну світлину на згадку.
Загальна світлина нашого гурту щедрувальників
До зустрічі наступного року!  
Автор: Олена Дудченко